Voorjaarscompetitie 2020

Ten behoeve van 2020 vindt u hierbij (onder/naast) alle benodigde  informatie.

Voor vragen en/of opmerkingen ter zake deze competitie kun je contact opnemen met de Erik Droppers.
Bij voorkeur via het emailadres:
voorjaarscompetitie@wtctennis.nl

De hieronder genoemde teams betreffen nog 2019. Teams 2020 onder constructie!

WTC 1 Heren 1e klasse ZaterdagWTC 2 Heren 3e klasse ZaterdagWTC 3 Heren 3e klasse Zaterdag
Mark de JongeJesper PrinsenOnno Beijers
Bregt MartensAndre BlomBert Droppers
Bert NijmanTom de LeeuwPieter Hanselman
Matthijs van EkelenburgOkke WillinkHarry Huijskes
Roderik ten DolleRobert ColsteeNico Jansen
Marco SprakelRogier Schonewille
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 4 Heren 4e klasse ZaterdagWTC 5 Heren 5e klasse ZaterdagWTC 1 Heren dubbel 2e klasse Zaterdag
Bernard WitteSander JentinkGerrit Oonk
Dennis BongersJoshua DekkerWilco Oonk
Bob KoningsJan NijenhuisFrits Nab
Maiko WellinkJordy BeskersGeert Wevers
Koos van EckHielke BenninkHermen Westenbroek
Bob KoningsWim WassinkHenk de Jonge
Roland LieverdinkJelle Henk Hofstra
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Heren dubbel 3e klasse ZaterdagWTC 1 Gemengd 3e klasse ZaterdagWTC 2 Gemengd 3e klasse Zaterdag
Hennie ten HagenInge BolsterMarcel van Braak
Franklin VlamAriel VermeidenMarco Ansink
Hennie ten HagenSimon WijnveenMeino Janzen
Michel FrenkenHanneke HouwersSharon Oonk
Jan FrekeJoost SikkingWendy de Roos
Marije KortenLaura Lindenhovius
Corrine Coppiens
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Gemengd dubbel 3e klasse ZaterdagWTC 1 Dames dubbel 1e klasse DinsdagWTC 1 Dames dubbel 1e klasse Donderdag
Jan AarninkAnneke PlokkerAngelika van Os
Erik DroppersMarijke HijinkJozien Sikkes
Daniel StapelbroekHermien WitteHanneke Schäperclaus
Sjabrina AarninkJanny KlompNanny Leemkuil
Sandra GarretsenM. van AmersfoortRoelien Berger
Hannie WassinkHelma ten Hoeve
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 8&9 ?e klasse DonderdagWTC 1 Gemengd dubbel 35+ 3e klasse VrijdagWTC 1 Gemengd dubbel 2e klasse Vrijdag avond
Esther ten Pas-StottelerAnja JolinkRob Damkot
Daniëlle DuenkHanneke LammersRaimond Baks
Edwin te WinkelWendy VenhorstFemke Groot Zevert
Jim RosHennie ZweerinkHarmke Migchelbrink
John EsselinkMarlies Reuselink
Marion Wiggers
Rob Klomps
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Gemengd dubbel 2e klasse VrijdagWTC 1 Dames dubbel 2e klasse VrijdagWTC 2 Dames Dubbel 2e klasse Vrijdag
Hub PeetersAnne WassinkJanna Dirks
Dik StemerdinkGuyonne SellinkSusan Tolkamp
Nadine BergerMirjam JonkerSandra Wijnveen-Damkot
Esther BijkerNicole HoflandWinneke Lobeek
Petra OonkAnnemieke Tiemessen
Karin Zwartjes
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Dames Dubbel 2e klasse VrijdagWTC 4 Dames Dubbel 2e klasse VrijdagWTC 5 Dames Dubbel 3e klasse Vrijdag
Danielle KrampLoes MantelEls Peeters
Sanne te BrakeLaura ColsteeAnnie Knuivers
Annoesjka HeminkCindy UbbingUschy Letemahullu
Jenny NijenhuisMiranda BlomElly Taken
Mirjam BrouwerMarijn NabAnnette Elsinghorst
Kim ZuidemaCita WillinkWilly Legters
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 6 Dames Dubbel 4e klasse VrijdagWTC 1 Heren 35+ ZondagWTC 1 Dames Dubbel
2e klasse Zondag
Sharon BeijersRemco EsendamC. van Brummelen
Ilona RichterTom de JongC. Tenspolde
Ilse SaaltinkDik StemerdinkS. Freriks
Mariska PiekJan FrekeM. de Jong
Yvonne JansenArjan WiggersS. Bruggeman
Antoinet LieverdinkHennie ten Hagen
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen