Voorjaarscompetitie 2021

Ten behoeve van 2021 vindt u hierbij (onder/naast) alle benodigde  informatie.
Inschrijven kan tot tot 4 januari 2021, alle aanmeldingen daarna worden niet meer aangenomen/verwerkt!

Voor vragen en/of opmerkingen ter zake deze competitie kun je contact opnemen met Erik Droppers.
Bij voorkeur via het emailadres:
voorjaarscompetitie@wtctennis.nl

 

WTC 1 Dames Dubbel
Dinsdagmorgen
WTC 1 Dames Dubbel
Donderdagmorgen
WTC 2 Dames Dubbel
Donderdagmorgen
M. Hijink
A. Plokker
M. van Amersfoort
J. Klomp
H. Witte
Angelika van Os
Jozien Sikkes-Knuivers
Hanneke Schäperclaus
Roelien Berger
Nanny Leemkuil
Els Peeters
Uschy Letemahulu
Elly Taken
Annie Knuivers
Hanneke Ligtenbarg
Willi Legters
Uitslagen/standen:Uitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Donderdag 8&9
Donderdagavond
WTC 1 Heren Dubbel 50
Vrijdagmorgen
Fleur Hoogenhoud
Lianne Walvoort
Mary Wijnveen
Sandra Klein Hegeman
Danielle Duenk
Leon Geurink

Wim Knuivers
Cornelis Hoitink
Werner Kempkes
Wim Droppers
Uitslagen/standenUitslagen/Standen
WTC 1 Gemengd Dubbel 35+
Vrijdagavond
WTC 1 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 2 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
Anja Jolink
Hanneke Lammers
John Esselink
Bennie Onnink
Wendy Venhorst
Hennie Zweerink
Corine Coppiens
Merel lindenhovius
Laura Lindenhovius
Sharon Oonk
Dieuwertje Eugelink
Janna Dirks
Susan Tollkamp
Winneke Lobeek
Sandra-Wijnveen Damkot
Annemieke Tiemessen
Karin Zwartjes
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 4 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 5 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
Nicole Hofland
Anne Wassink
Mirjam Jonker
Marije Korten
Nadine Berger
Jenny Nijenhuis
Miranda Blom
Loes Mantel
Cindy Ubbing
Laura Colstee
Marijn Nab
Cita Willink
Mariska Piek
Ilse Saaltink
Ilona Richter
Antoinet Lieverdink
Sharon Beijers
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 6 Dames Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 1 Heren Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 2 Heren Dubbel 17+
Vrijdagavond
Carolien Lichtenberg
Lisan Janssen
Nicol Stemerdink
Linda Gijsbers
Danielle Duenk
Jetty Grotenhuis
Maaike de Nijs
Han Klein Langenhorst
Silvio Brockötter
Remko Honderslo
André Onnink
Peter van Nijkerken
Edwin te Winkel
Maikel Zevenhoven
Frank Plenk
Thomas van den Berg
Maurice Boeijenk
Uitslagen/standen
WTC 1 Gemengd Dubbel 17+
Vrijdagavond
WTC 2 Gemengd Dubbel 17 +
Vrijdagavond
WTC 3 Gemengd Dubbel 17+
Vrijdagavond
Rob Damkot
Marion Wiggers-Hesselink
Harmke Stans-Migchelbrink
Raimond Baks
Rob Klomps
Nardy Ros
Ingrid Klein Langenhorst
Mirjam Brouwer
Gyonne Sellink
Gilian Sonderen
Sonny Schurink
George Schurink
Hub Peeters
Anton Roebbers
Dik Stemerdink
Esther Bijker
Sanne Freriks
Maaike Annevelink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Heren Dubbel 17+
Zaterdagmiddag
WTC 2 Heren Dubbel 50+
Zaterdagmiddag
WTC 1 Heren 17+
Zaterdagmiddag
Gerrit Oonk
Henk de Jonge
Frits Nab
Geert Wevers
Wilco Oonk
Michel Frenken
Jan Freke
Hennie ten Hagen
Franklin Vlam
Henk Linskens
Jan Kees Hazewinkel
Roderik ten Dolle
Mark de Jonge
Bregt Martens
Marco Sprakel
Bert Nijman
Matthijs van Ekelenburg
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Heren 17+
Zaterdagmiddag
WTC 3 Heren 17+
Zaterdagmiddag
WTC 4 Heren 17+
Zaterdagmiddag
Jesper Prinsen
Simon Wijnveen
Okke Willink
Andre Blom
Dik Stemerdink
Tom de Leeuw
Robert Colstee
Onno Beijers
Bert Droppers
Harry Huijskes
Nico Jansen
Demond Kuiper
Wouter Oonk
Finn Stemerdink
Bernard Witte
Dennis Bongers
Maiko Wellink
Koos van Eck
Bob Konings
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Gemengd 17+
Zaterdagmiddag
WTC 2 Gemengd 17+
Zaterdagmiddag
WTC 1 Dames 17+
Zaterdagmiddag
Marije Korten
Joost Sikking
Jan Maarten Lieverink
Inge Bolster
Hanneke Houwers
Jan Aarnink
Erik Droppers
Daniel Stapelbroek
Anoesjka Hemink
Daniëlle Kramp
Sjabrina Aarnink
Hannie Wassink
Mieke de Jonge
Sanne Freriks
Carina Tenspolde
Sanne Freriks
Anouk Houwers
Feike Averdonk
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Heren 35+
Zondagmorgen
WTC 1 Heren
Zondagmorgen
WTC 1 Groen 2 10 t/m 12
Zondag
Hennie ten Hagen
Tom de Jong
Dik Stemerdink
Jan Freke
Arjan Wiggers
Geert Houwers
Maarten Smit
Rik Wassink
Floris Kraan
Finn Stemerdink
Fiene Wijnveen
Micky Bulsink
Leandra Renskers
Camille te Winkel
Selma Renzen
Uitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Groen 2 10 t/m 12
Zondag
WTC 3 Groen 2 10 t/m 12
Zondag
WTC 1 Junioren 11 t/m 14
Zondag
Liselotte van Diest
Suze-Nore Blij
Madelief Hemink
Eline Hassing
Leanne Blekkink
Marit Coumans
Levi Winters
Minse Mellink
Jesse Walter
Ashley Kuijt
Lena Brouwer
Loreen Brouwer
Norah Renzen
Fleur Duthler
Mette-Liss Blij
Uitslagen/standen
WTC 1 Gemengd 13 t/m 17
Zondag
Casper te Hietbrink
Emma de Ruijter
Britte Silje Blij
Yellen Ding
Sylvan Vrieze
Merijn Hofstra
Uitslagen/standen

Informatie competitie