Najaarscompetitie 2020

De najaarscompetitie (KNLTB Competitie 2020), wordt net als andere jaren gehouden
in september, oktober en november.
Meer informatie hierover kun je vinden op deze pagina.

Voor nadere informatie/inlichtingen:
Mail:     najaarscompetitie@wtctennis.nl
Tel:      06-36296028

Rest ons jullie een sportief, succesvol en vooral gezonde competitie te wensen!
Met sportieve groet,

De Commissie Najaarscompetitie (KNLTB Competitie 2020)
Gerrit Oonk

WTC 1 Dames 17+ dubbel
1e klasse
Donderdagmorgen
WTC 1 Dames 17+ dubbel
3e klasse
Donderdagmorgen
WTC 1 8&9 17+ dubbel
1e klasse
Donderdagavond
Mieke RademakerEls PeetersFleur Hoogenhoud
Anneke LindenhoviusUschy LetemahaluSandra klein Hegeman
Hanneke SchaperclausElly TakenLianne Walvoort
Jozien SikkesWilli LegtersMary Wijnveen
Nannie LeemkuilAnnie Knuivers
Roelien BergerHanneke Ligtenbarg
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 8&9 17+
2e klasse
Donderdagavond
WTC 3 8&9 17+
2e klasse
Donderdagavond
WTC 1 Heren 50+dubbel
3e klasse
Vrijdagmorgen
Edwin te WinkelRobert BekkerWim Knuivers
Frank PlenkHorst HorningCornelis Hoitink
Maikel ZevenhovenHenk LinskenWerner Kempkes
Gienne te GrondeBas BeijersJoop te Woerd
Wim Wollaars
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Heren 17+ dubbel
2e klasse
Vrijdagavond
WTC 1 Dames 17+ dubbel
1e klasse
Vrijdagavond
WTC 2 Dames 17+ dubbel
2e klasse
Vrijdagavond
Han Klein LangenhorstCorine CoppiensJanna Dirks
Silvio BrockotterWendy de RoosSusan Tolkamp
Edwin LeemrijseLaura LindenhoviusSandra Wijnveen-Damkot
Paul StraalmanMerel LindenhoviusWinneke Lobeek
Peter van NijkerkenDieuwertje EugelinkAnnemieke Tiemessen
Andre OnninkKarin Zwartjes
Remco Honderslo
Harry Huijskes
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Dames 17+ dubbel
2e klasse
Vrijdagavond
WTC 4 Dames 17+ dubbel
3e klasse
Vrijdagavond
WTC 5 Dames 17+ dubbel
3e klasse
Vrijdagavond
Nicole HoflandMiranda BlomSharon Beijers
Anne WassinkLaura ColsteeIlona Richter
Mirjam JonkerLoes MantelIlse Saaltink
Marije KortenMarijn NabMariska Piek
Lionieke KoningsCindy UbbingYvonne Jansen-Lammers
Nadine BergerCita WillinkAntoinet Lieverdink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 6 Dames dubbel 17+
3e klasse
Vrijdagavond
WTC 1 Gemengd dubbel 17+
2e klasse
Vrijdagavond
WTC 2 Gemengd dubbel 17+
2e klasse
Vrijdagavond
Carolien LichtenbergHilde JanszenRob Damkot
Lisan JansenSonny SchurinkRaimond Baks
Linda GijsbersGilian SonderenRob Klomps
Maaike de NijsGeorge SchurinkMarion Wiggers
Jetty GrotenhuisGuyonne Sellink-TibenHarmke Migchelbrink
Danielle DuenkIngrid Klein LangenhorstFemke Groot Zevert
Marlies Reuselink
Nardy Ros
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Gemengd dubbel 17+
3e klasse
Vrijdagavond
WTC 1 Gemengd dubbel 35+
3e klasse
Vrijdagavond
WTC 1 Heren 17+
3e klasse
Zaterdag
Huub PetersAnja JolinkOkke Willink
Anton RoebbersWendy VenhorstRobert Colstee
Jacques MeeksJohn EsselinkJesper Prinsen
Esther BijkerHanneke LammersAndre Blom
Maaike AnnevelinkBennie OnninkSimon Wijnveen
Sanne Freriks
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Heren 17+
3e klasse
Zaterdag
WTC 3 Heren 17+
3e klasse
Zaterdag
WTC 1 Heren dubbel 17+
2e klasse
Zaterdag
Onno BeijersBernard WitteGerrit Oonk
Bert DroppersDennis BongersHenk de Jonge
Nico JansenMaiko WellinkFrits Nab
Harry HuijskesKoos van EckGeert Wevers
Tom de GraaffBob KoningsWilco Oonk
Pieter HanselmanMichel Frenken
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Heren dubbel 17+
2e klasse
Zaterdag
WTC 1 Dames 17+
3e klasse
Zaterdag
WTC 1 Gemengd dubbel 17+
2e klasse
Zaterdag
Joshua DekkerDominique RootinckHanneke Houwers
Jordy BeskersMieke de JongeInge Bolster
Wim WassinkSanne FreriksAriel Vermeiden
Jan NijenhuisCarine TenspoldeJoost Sikking
Sander JentinkFeike AverdonkMarije Korten
Jelle Henk Hofstra
Hielke Bennink
Jan Maarten Lieverdink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Gemengd 17+
3e klasse
Zaterdag
WTC 1 Gemengd 13 t/m 17
Open klasse
Zaterdag
WTC 1 Heren 35+
3e klasse
Zondag
Jan AarninkAlicia SchreursHennie ten Hagen
Erik DroppersCecilia DingJan Freke
Sjabrina AarninkEmma de RuiterTom de Jong
Danielle KrampCasper te HietbrinkArjan Wiggers
Daniel StapelbroekYellen DingRemco Esendam
Hanny Wassink
Sandra Garretsen
Geert Houwers
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Heren 17+
5e klasse
Zondag
WTC 1 Junioren 11 t/m 14
1e klasse
Zondag
WTC 2 junioren 11 t/m 14
2e klasse
Zondag
Rik WassinkLena BrouwerLuke Beker
Maarten SmitLoreen BrouwerJoanna Maksuti
Floris KraanDanielle GarstenveldMette-Liss Blij
Finn StemerdinkNorah RenzenDiede Leemrijse
Fleur DuthlerMerijn Hofstra
Britte-Silje BlijLucas Buizert
Sylvan Vrieze
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Groen 10 t/m 12
1e klasse
Zondag
Micky Bulsink
Fiere Wijnveen
Camille te Winkel
Jesse Walter
Levi Winters
Ashley Kuijt
Uitslagen/standen
Informatie competitie