Najaarscompetitie 2019

De najaarscompetitie, wordt net als andere jaren gehouden in september, oktober en november.
Meer informatie hierover kun je vinden op deze pagina.

Voor nadere informatie/inlichtingen:
Mail:     najaarscompetitie@wtctennis.nl
Tel:      06-36296028

Rest ons jullie een sportief, succesvol en vooral gezonde competitie te wensen!

Met sportieve groet,

De Commissie Najaarscompetitie

Gerrit Oonk

WTC 1 Dames dubbel
2e klasse
Donderdag
WTC 1 Dames dubbel
2e klasse
Vrijdag
WTC 2 Dames dubbel
2e klasse
Vrijdag
Els PeetersCorine CoppiensDanielle Kramp
Uschy LetemahuluWendy de RoosSanne te Brake
Elly TakenLaura LindenhoviusAnnoesjka Hemink
Willi LegtersMerel LindenhoviusJenny Nijenhuis
Annie KnuiversSharon OonkMirjam Brouwer
Hanneke LigtenbargDieuwertje EugelinkKim Zuidema
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Dames dubbel
2e klasse
Vrijdag
WTC 4 Dames dubbel
2e klasse
Vrijdag
WTC 5 Dames dubbel
3e klasse
Vrijdag
Janna DirksMiranda BlomSharon Beijers
Suzan TolkampLaura ColsteeIlona Richter
Sandra WijnveenLoes MantelIlse Saaltink
Winneke LobeekMarijn NabMariska Piek
Annemieke TiemessenCindy UbbingYvonne Jansen
Karin ZwartjesCita WillinkAntoinet Lieverdink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 6 Dames dubbel
3e klasse
Vrijdag
WTC 1 Gemengd
2e klasse
Vrijdag
WTC 2 Gemengd
2e klasse
Vrijdag
Carolien LichtenbergRob DamkotIngrid klein Langenhorst
Lisan JanssenRaimond BaksSonny Schurink
Linda GijbersRob KlompsGillian Sonderen
Nicol StemerdinkMarion Wiggers-HesselinkJoost Meekes
Jetty GrotenhuisHarmke Stans-MigchelbrinkGuyonne Sellink
Danielle DuenkFemke Groot ZevertHilde Janszen
Marlies Reuselink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Gemengd
3e klasse
Vrijdag
WTC 1 Gemengd
35+ 3e klasse
Vrijdag
WTC 1 Heren
2e klasse
Zaterdag
Hub PeetersAnja JolinkOkke Willink
Dik StemerdinkWendy VenhorstNico Jansen
Esther BijkerJohn EsselinkRobert Colstee
Anton RoebbersHanneke LammersJesper Prinsen
Andre Blom
Maaike AnnevelinkHennie ZweerinkOnno Beijers
Dik Stemerdink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/Standen
WTC 1 Heren dubbel
3e klasse
Zaterdag
WTC 2 Heren dubbel
3e klasse
Zaterdag
WTC 1 Dames
4e klasse
Zaterdag
Gerrit OonkSander JentinkCarine van Brummelen
Henk de JongeJordy BeskersMieke de Jonge
Frits NabWim WassinkSanne Freriks
Geert WeversJan NijenhuisCarina Tenspolde
Jan FrekeStefanie Bruggemann
Wilco Oonk
Michel Frenken
Franklin Vlam
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Dames dubbel 2e klasse
Zaterdag
WTC 1 Gemengd
2e klasse
Zaterdag
WTC 1 Gemengd dubbel
3e klasse
Zaterdag
Mieke RademakerHanneke HouwersJan Aarnink
Jozien SikkesInge BolsterErik Droppers
Anneke LindehoviusAriel Vermeiden
Sjabrina Aarnink
Nanny LeemkuilSimon Wijnveen
Annoesjka Hemink
Angelika van OsDaniel Stapelbroek
Hanny Wassink
Roelien BergerDanielle Kramp
Nardy Ros
Uitslagen/StandenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Heren
3e klasse
Zondag
WTC 2 Heren
4e klasse
Zondag
Hennie ten HagenRik Wassink
Jan FrekeMaarten Smit
Dik StemerdinkFloris Kraan
Arjan WiggersFinn Stemerdink
Remco Esendam
Geert Houwers
Uitslagen/standenUitslagen/standen